Медалісти школи


1957
Кабан Валерій Васильович - золота медаль
Плескач Надія Іванівна - срібна медаль

1965
Хміль Федір Іванович - срібна медаль

1966
Бойко Ніна Степанівна - срібна медаль
Гордієнко Анатолій Борисович - срібна медаль
Оліфіренко Катерина Леонідівна - срібна медаль
Піддубний Федір Федорович - золота медаль
Плескач Раїса Степанівна - срібна медаль

1967
Піддубська Любов Костянтинівна - срібна медаль

1968
Колотило Ольга Іванівна - срібна медаль
Ярошенко Надія Василівна - срібна медаль

1969
Зима Михайло Федотович - золота медаль

1971
Бойко Василь Васильович - золота медаль
Міщенко Наталія Миколаївна - золота медаль
Ткаченко Лідія Миколаївна - золота медаль

1972
Єцькало Ольга Павлівна - золота медаль

1973
Заєць Микола Петрович - золота медаль

1974
Варваренко Катерина Степанівна - золота медаль

1975
Бодун Надія Михайлівна - золота медаль
Зозуля Параска Василівна - золота медаль

1976
Єцькало Галина Павлівна - золота медаль
Романенко Катерина Миколаївна - золота медаль

1977
Власенко Катерина Михайлівна - золота медаль
Зозуля Михайло Васильович - золота медаль

1980
Марченко Наталія Яківна - золота медаль
Савченко Лідія Олексіївна - золота медаль
Шетюк Світлана Василівна - золота медаль
Ярошенко Галина Миколаївна - золота медаль

1981
Герман Олена Василівна - золота медаль
Денисенко Ніна Іванівна - золота медаль

1982
Корнієнко Олена Миколаївна - золота медаль
Молоцька Парасковія Степанівна - золота медаль

1983
Черниш Микола Васильович - золота медаль

1984
Кондратенко Надія Іванівна - золота медаль
Манойленко Надія Павлівна - золота медаль

1985
Сугоняк Поліна Андріївна - золота медаль

1986
Горобей Олена Олександрівна - срібна медаль
Кантур Світлана Миколаївна - золота медаль

1987
Горбач Володимир Анатолійович - золота медаль
Кобизька Тамара Григорівна - золота медаль
Лазоренко Сергій Дмитрович - срібна медаль

1988
Пивовар Володимир Федорович - золота медаль

1989
Пивовар Ірина Федорівна - золота медаль
Хомич Ірина Андріївна - золота медаль

1990
Кваша Тетяна Олексіївна - золота медаль
Омельченко Геннадій Михайлович - золота медаль

1991
Бурбурська Раїса Григорівна - золота медаль
Ярошенко Лариса Миколаївна - срібна медаль

1992
Варваренко Ірина Миколаївна - срібна медаль
Григорович Валерій Володимирович - срібна медаль

1993
Гостар Ірина Святославівна - срібна медаль
Нога Світлана Володимирівна - золота медаль

1997
Жабко Ірина Михайлівна - золота медаль
Заєць Тетяна Миколаївна - золота медаль
Радченко Надія Павлівна - золота медаль

2001
Заєць Юрій Миколайович - золота медаль

2002
Кантур Ольга Миколаївна - срібна медаль
Якушева Світлана Миколаївна - срібна медаль

2008
Редевич Наталія Миколаївна - золота медаль

2010
Покидько Марина Володимирівна - срібна медаль

2011
Броварник Ірина Володимирівна - золота медаль

Кiлькiсть переглядiв: 319

Коментарi