Твої слова для нас, як зорі.

2014-03-11

Твої слова для нас, як зорі.

Як сонцем сповнена блакить.

Ти з нами жив колись у горі

І будеш в щасті вічно жить.

В. Сосюра

З нагоди 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка у родинному колі нашої школи відбувся виховний захід “ І мене в сім’ї великій, сім’ї вольній новій...»

На фоні відомої мелодії на слова Тараса Григоровича «Реве та стогне Дніпр широкий», яку на бандурі виконала учениця 10 класу Лазоренко Ярина, ведучі ознайомили глядачів із цікавими фактами з життя великого сина України. В урочистій обстановці учні розповідали про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка.

Одну зі сторінок «Кобзаря» відкрили учасники шкільного та районного конкурсу « Читців творів Шевченка» Оксана Сорокіна, Наталя Божок, Каріна Фумич, Тетяна Федоренко, Анна Мохонь, Тетяна Плескач, Віра Шуст, Ангеліна Фелькер.

Але найбільше оплесків отримали юні актори Станіслав Божок та Аліна Омельченко, які прекрасно впоралися з ролями маленького Тарасика й Оксани. А допомогла їм у цьому сільський бібліотекар Оксана Петрівна Лазоренко, що також зіграла у виставі матір Тараса.

Творчі презентації «Картини Т.Г. Шевченка» та «Пам’ятники Т.Г.Шевченку у світі» допомогли учням усвідомити світове значення творів Великого Кобзаря.

/Files/images/shevchenko/DSCN0270.JPG/Files/images/shevchenko/DSCN0273.JPG/Files/images/shevchenko/DSCN0285.JPG/Files/images/shevchenko/DSCN0295.JPG/Files/images/shevchenko/DSCN2564.JPG

Матеріал підготувала вчитель української мови та літератури Бодун А.Г.


Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi